پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز جمعه ۱۴۰۳/۴/۲۲
طرح های عمرانی شرکت توزیع برق خراسان رضوی بررسی تخصصی شد

مدیر دفتر طرحهای عمرانی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: نشست های تخصصی در این دفتر با مدیریت های برق شهرستانها پیرامون نحوه اجرای طرح‌ها و مشکلات آنها در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی، هادی مهدیزاده افزود: این نشست‌ها تاکنون برای ۲۱ مدیریت برق شهرستان به صورت وبیناری برگزار و بر موضوعات اساسی در زمینه طرحهای عمرانی تاکید شده است.

وی در تشریح برخی از موضوعات اساسی مطروحه در این نشست‌ها گفت: زمان نهایی اعلام شده توسط توانیر برای بستن طرحهای بهارستان (اصلاح و بهسازی شبکه برق روستایی) بیستم تیرماه بوده و ابلاغ اعتبارات جدید مانند اعتبارت توسعه و …به اتمام اجرای طرحها و جذب اعتبارات در این زمینه بستگی دارد.

مدیر دفتر طرحهای عمرانی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی بر استفاده درست از پایه های برق و کابل خودنگهدار در طرحها تاکید و بیان کرد: جبران کسری کالاها مانند یراق و بعضاً ترانس در حال انجام است و مدیریت های برق شهرستانها می بایست این مهم را از امور تدارکات و اداره انبارها در ستاد پیگیری کنند.

مهدیزاده ادامه داد: همچنین دفتر طرحهای عمرانی شرکت توزیع برق خراسان رضوی به صورت روزانه پیگیری لازم را در خصوص طرحهای عمرانی انجام می دهد، ضمن اینکه ثبت پیشرفت فیزیکی طرحها توسط ناظران مقیم در شهرستانها ضروری است.

وی تاکید کرد: لازم است طرحهای عمرانی که به مرحله اجرا نرسیده اند، در زمان تعیین شده به مرحله اجرا رسیده باشند، ضمن اینکه پیگیری لازم از فرمانداران برای سهم یک سوم سازمان مدیریت و جدول گذاری سایتهای نهضت ملی مسکن در خراسان رضوی انجام شده است.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ | تاریخ بروز رسانی: ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

دوازده − 2 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image