پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز پنج شنبه ۱۴۰۳/۳/۳۱
فن بازار صنعت برق خراسان رضوی نیازمند مشارکت نخبگان است

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: «فن بازار» تخصصی صنعت برق این استان نیازمند مشارکت فعالانه مهندسان برق، استادان و دانشجویان و شرکتهای دانش‌بنیان برای رفع نیازهای فناورانه و چالشهای این صنعت در کل کشور است.

به گزارش روابط عمومی با بیان اینکه فن بازار محلی برای مبادلات تکنولوژی و بازار فناوری است، افزود: جشنواره و فن بازار تخصصی وزارت نیرو در صنعت برق فرصت مغتنمی است که هم نیازهای فناورانه آن وزارتخانه مطرح شود و هم شرکتهای دانش بنیان توانمند در این حوزه و زمینه های همکاری مشترک فعالان صنعت برق با دانشگاه ها در بخش پروژه های تحقیقاتی شناسایی شوند.

وی بیان کرد: نخستین جشنواره فن بازار صنعت برق که طی روزهای ۲۳ تا ۲۶ آبان ماه همزمان با بیست و سومین نمایشگاه صنعت برق در تهران برگزار می شود، فرصتی ناب برای ارایه محصولات و ایده های فناورانه است.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: تاکنون نشستهای حضوری و مکاتباتی با دانشگاههای دارای رشته مهندسی برق از جمله دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه سجاد مشهد، مجتمع عالی خراسان رضوی، دانشگاه قوچان، دانشگاه تربت حیدریه، دانشگاه آزاد گناباد، دانشگاه حکیم سبزواری شده و نسبت به جلب مشارکت مسوولان و اساتید آن دانشگاه ها در جشنواره مزبور اقدام شده است.

آزیز اظهار کرد: در قالب جشنواره فن بازار با مشارکت تمامی شرکتهای دولتی و خصوصی فعال در حوزه برق و انرژی مشکلات و نیازها شناسایی می شود تا با کمک جامعه دانشگاهی، فناوران، صنعتگران و شرکت‌های دانش‌بنیان، راهکارهای فناورانه جهت رفع این چالشها احصا و اقدامات لازم برای کاربرد آن در صنعت برق انجام گیرد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۶ آبان ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۶ آبان ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

نوزده − سه =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image