پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز شنبه ۱۴۰۳/۴/۳۰
قدردانی از خراسان رضوی به پاس گذر موفقیت آمیز از پیک تابستان ۱۴۰۲

انجمن صنفی کارفرمایی شرکتهای توزیع نیروی برق از مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان رضوی به پاس گذر موفقیت آمیز از پیک بار تابستان ۱۴۰۲ قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی، در تقدیرنامه “علی حیدری تفرشی” مدیرعامل این انجمن خطاب به مهندس “محسن ذبیحی” آمده است: خدا را شاکریم که صنعت برق کشور به برکت پشتوانه ارزنده برخورداری از نیروهای متعهد و پرتلاش خود، توفیق تامین برق پایدار در شرایط دشوار فصل تابستان را برای مردم شریف و قدرشناس در جای جای میهن اسلامی به ارمغان آورد.

به رغم خشکسالی کم نظیر، افزایش فزاینده دما و به تبع از آن گسترش مصرف برق در کشور، اهتمام جنابعالی و همکاران محترم آن شرکت در گذر از پیک امسال که در پرتو حسن تدبیر، برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت مستمر آن مدیریت محترم بر روند تامین برق مطمئن مشترکان آن شرکت حاصل شده است، افتخار بزرگی است که در صحیفه این صنعت ثبت خواهد شد.

اینک به پاس همه تلاشها و مساعی های ارزشمندتان در گذر موفقیت آمیز از پیک بار تابستان ۱۴۰۲، به نیابت از هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی شرکتهای توزیع نیروی برق، این لوح تقدیر به جنابعالی تقدیم می شود.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۶ مهر ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۶ مهر ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

چهارده + هفت =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image