پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۲
قدردانی از زحمات یکساله ائمه جماعات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در مراسم تکریم و پاسداشت فعالیتهای فرهنگی ائمه جماعات این شرکت و کسب رتبه برتر در ارزیابی ستاد اقامه نماز استان در سال جاری از خدمات حجت الاسلام درفشان به نمایندگی از ائمه جماعات شرکت در شهرستانها قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، مهندس محسن ذبیحی در سخنانی برپایی نماز را مهمترین ویژگی های حکومت اسلامی دانست و گفت: انجام هر کاری در زمان خاص و ویژه خود اهمیت دارد و در صورت تحقق در همان زمان موثر و اثرگذار خواهد بود.

وی افزود: نماز اول وقت هم چنین است و نماز خواندن در محل کار و در زمان فضیلت آن، باعث تزریق روحیه نشاط و شادابی در سازمان می شود که تاثیر ویژه ای در راندمان کاری کارکنان دارد.

وی اظهار داشت: همه ساله و در ابتدای سال توصیه های لازم به مدیران برق شهرستانها در خصوص برگزاری پرشور و باشکوه اقامه نماز اول وقت و عدم برگزاری جلسات در این زمان داده می شود.

حجت الاسلام درفشان نیز در این مراسم از فعالیت های جهادی و فرهنگی مدیر عامل، معاونین، مدیران ستادی و مدیران برق شهرستانها که منجر به خدمت رسانی به مردم و مشترکین استان و کسب رتبه برتر ارزیابی نماز توسط شرکت شده را تبریک گفت.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ | تاریخ بروز رسانی: ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

1 × 5 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image