پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۶
قدردانی معاون وزیر نیرو از همراهی دستگاه قضا در مدیریت شرایط آب و برق خراسان رضوی

معاون حقوقی، امور مجلس و پشتیبانی وزارت نیرو از رئیس کل دادگستری خراسان رضوی و دادستانهای شهرستانهای مختلف استان به سبب همراهی آنان در مدیریت شرایط دشوار صنعت آب و برق در تابستان امسال قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، دکتر احمد حیدری در سفر به مشهد با حضور در دادگستری کل استان ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام “حمزه خلیلی” به عنوان رئیس کل گفت: خوشبختانه دستگاه قضا در خراسان رضوی همدلی خوبی بین مدیران دستگاه های اجرایی بوجود آورده است تا شرایط سخت امسال در تابستان را به لحاظ تامین آب و برق مدیریت کنند.

وی با اشاره به تشدید شرایط کم آبی در کشور در سال جاری نسبت به سال قبل گفت: وضعیت به نحوی است که حتی استانهای شمالی کشور نیز با محدودیت آب مواجه شده اند، چهار یا پنج استان نیز دچار کم آبی شدید هستند که یکی از آنها خراسان رضوی است، به نحوی که بارندگی ها در مشهد نسبت به سال گذشته ۶۰ درصد کاهش داشته است.

معاون وزیر نیرو به ناترازیهای مالی، برق و آب را در کشور اشاره و بیان کرد: خیلی از روستاها دچار تنش آبی شده اند در این راستا آبرسانی به حدود ۱۷ هزار روستا در حال انجام است که از این تعداد ۷۰۰ روستا مربوط به خراسان رضوی است.

وی خاطر نشان کرد: پارسال طرحهای ویژه برای مدیریت آب و برق در خراسان رضوی اجرا شد و دستگاه قضا نیز همراهی خوبی با شرکتهای صنعت آب و برق استان داشتند.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی نیز در این نشست ضمن خیر مقدم به معاون وزیر نیرو نسبت به تداوم همکاریها با مدیران عامل شرکتهای آب و برق در استان قول مساعدت داد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

18 − یازده =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image