پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز شنبه ۱۴۰۳/۴/۳۰
مانور کنترل مولدین برق مشترکین در خراسان رضوی برگزار شد

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: برگزاری مانور قطع برق و کنترل آماده بکاری مولدین برق مشترکین به صورت همزمان در ۲۹ مدیریت برق شهرستانهای استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، احمد اسدی افزود: هدف از برگزاری این مانور کنترل آماده بکاری مولدین اضطراری برق مشترکین به منظور همکاری در مدیریت پیک بار تابستان ۱۴۰۱ بود که با حضور معاونین و مدیران شرکت در امور دیسپاچینگ و با مشارکت کلیه مدیریت های برق شهرستانها با دعوت از فرمانداری شهرستانها در محلهای نصب مولدین اضطراری مشترکین برگزار شد.

وی اظهار داشت: در این مانور با اقدام به قطع برق شبکه سراسری توسط اکیپ های عملیاتی حاضر در محل مشترکین، آماده بکاری و راه اندازی مولدین برق مشترکین کنترل و مورد بررسی قرار گرفت.

اسدی اضافه کرد: در مانور مزبور ۹۱ گروه عملیاتی از شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی فعالیت داشتند که مولدهای برق ۲۸۰ مشترک در سطح استان را بازدید کردند که منتج به شناسایی ۲۱۵ مولد آماده به کار، ۴۳ مولد معیوب و ۲۲ مشترک فاقد مولد شد.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی الزام مشترکین حساس و مهم به نصب مولد اضطراري برق متناسب با مصرف جهت استفاده در شرایط قطع برق شبکه سراسری را مورد تاکید قرار داد.

وی اظهار امیدواری کرد که با نصب و راه اندازی مولدین از سوی مشترکین شاهد همکاری بیشتر آنان در بهره برداری از این مولدهای اضطراري در شرایط کمبود تولید برق در تابستان امسال و کمک به کنترل و مدیریت پیک بار باشیم.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ | تاریخ بروز رسانی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

5 × 5 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image