پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳
تقاضا برای نصب نیروگاه خورشیدی ویژه چاه های کشاورزی در مه ولات به ۱۴ مورد رسید

معاون هماهنگی شرق شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: تاکنون متقاضی نصب نیروگاه خورشیدی برای چاه های کشاورزی از محل نهضت «تولید محصول سبز با برق سبز» در شهرستان مه ولات به ۱۴ مورد رسیده که انعقاد قرارداد با آنان در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی، حمید شهرآیینی افزود: از این تعداد تاکنون ۱۱ قرارداد خرید انرژی با متقاضیان منعقد شده و در مرحله نهایی است.

وی اظهار کرد: همچنین هشت قرارداد ساخت نیروگاه خورشیدی ویژه چاه های کشاورزی برای متقاضیان مه ولات با شرکتهای مجاز منعقد شده است.

معاون هماهنگی شرق شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: پنج نیروگاه خورشیدی ویژه چاه های کشاورزی با قدرت ۵۰۰ کیلووات برای هفته اول خرداد آماده بهره برداری خواهد شد.

شهرآیینی افزود: با استقبال خوب کشاورزان و مالکان چاه های کشاورزی، این روند با سرعت در حال پیگیری و انجام است که پیش بینی می شود تا پایان خرداد ماه بیش از یک مگاوات ظرفیت نیروگاهی در مه ولات به بهره برداری برسد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | تاریخ بروز رسانی: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

شانزده + سیزده =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image