پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز شنبه ۱۴۰۳/۴/۳۰
متوسط مدت زمان نصب و تعویض کنتور در جوین به ۴.۵ روز رسید

مدیر برق شهرستان جوین گفت: از یک سال قبل تاکنون با فعال شدن کارگزاری بهپویان در این شهرستان متوسط مدت زمان نصب و تعویض کنتور، به ۴.۵ روز در سال جاری رسیده است.
  به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، حجت پارسا دوست با اعلام این خبر گفت : عملکرد این کارگزاری در نشستی با حضور مدیر دفتر نظارت بر خدمات مشترکین و مسئول استقرار کارگزاری ها در مدیریت برق جوین بررسی شد.
  وی بیان کرد: در این نشست که مدیرعامل و عوامل شرکت کارگزاری بهپویان نیز حضور داشتند، عملکرد یکساله این کارگزاری به طور کامل مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت و مصوباتی جهت بهبود فرآیندها و شاخص های آن صادر شد.
  مدیر برق جوین گفت: کارگزاری بهپویان از سال گذشته در شهرستان جوین با برخورداری از ۹ نیروی انسانی و یک نماینده مقیم در این مدیریت، مسئولیت انجام کلیه خدمات مشترکین اعم از بازرسی، نصب و تعویض کنتور، بازدید و قرائت کنتور و وصول مطالبات را برعهده دارد.
 پارسادوست تعداد مشترکین برق شهرستان جوین را ۲۵ هزار مشترک ذکر کرد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ | تاریخ بروز رسانی: ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

دو × دو =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image