پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز چهارشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۹
مدیران برق شهرستانهای فیروزه و کلات تغییر کردند

مراسم تودیع و معارفه مدیران برق شهرستانهای فیروزه و کلات با حضور قائم مقام مدیرعامل، مدیران دفاتر برنامه ریزی نیروی انسانی و آموزش و روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، قائم مقام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در نشستهای جداگانه ای که در محل مدیریتهای برق کلات و فیروزه برگزار شد، بر اهمیت حفظ و ارتقای سلامت اداری ، بر انجام وظایف دوسویه از سوی شرکت و کارکنان تأکید کرد.

دکتر علیرضا خدابنده گفت: سلامت اداری موضوعی دو سویه است که برای حفظ و ارتقای آن می بایست مدیران و کارکنان شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی به وظایفشان به درستی عمل کنند.

وی بیان کرد: وظیفه مدیران ایجاب می کند شرایط ارتقای انگیزه و روحیه کاری کارکنان را فراهم آورند و در جهت رفع مشکلات ایشان چاره اندیشی کنن، کارکنان هم وظیفه دارند به قواعد و مسئولیت های سازمانی خود به درستی عمل کنند.

قائم مقام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی به چالش هایی حوزه منابع انسانی به ویژه در کلات اشاره و بیان کرد: ایجاد بسترهای لازم برای جذب، حفظ و نگهداشت کارکنان، پرورش و توانمند سازی پیمانکاران بومی و استفاده از ظرفیتها و قابلیتهای شهرستان برای جذب اعتبارات ضروری است.

خدابنده همچنین بر توجه ویژه و روزآمدی شعبات به عنوان مراکز خدماتی پویا و فعال، اصلاح شبکه های فرسوده و بهبود وضعیت روشنایی معابر، پیگیری جدی پروژه هایی از قبیل تبدیل سیم به کابل، کاهش تلفات، وصول مطالبات و مدیریت اوج بار در تابستان امسال تاکید کرد.

در پایان این نشست، مهندس “علی جاوی مقدم” به عنوان سرپرست مدیریت برق کلات و مهندس “حامد ده یادگاری” به عنوان سرپرست مدیریت برق فیروزه منصوب شدند و از زحمات مهندس “حسن رحیمی” مدیر قبلی برق فیروزه و مهندس “حامد ده یادگاری” مدیر قبلی برق کلات قدردانی شد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱۷ تیر ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۱۷ تیر ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

چهارده + 17 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image