پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز چهارشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۹
مدیران برق شهرستان از واحدهای ستادی مطالبه گری داشته باشند

جلسه کمیته راهبری روز جاری با صحبت های مهمی از سوی مدیرعامل در خصوص برنامه ریزی بر ای پیک بار ۱۴۰۱ ، نصب کلیدهای اتوماسیونی ، نصب کنتورهای هوشمند برای مشترکین پرمصرف ، به کارگیری نیروی انسانی و گروههای اجرایی کمکی ، مدیریت پذیر شدن کنتورهای سه فاز و دیماندی غیرکشاورزی ، تعدیل روشنایی معابر ، وصول مطالبات و کاهش تلفات همراه بود .

به گزارش روابط عمومی ، مهندس ذبیحی با اشاره به لزوم برنامه ریزی جدی برای کنترل پیک بار تابستان ۱۴۰۱ و آمادگی برای سال های آتی ، نصب و مدیریت پذیری کلیدهای اتوماسیونی برای کنترل بار کشاورزی را مورد توجه قرار داد و ضمن تاکید بر پیگیری جدی این موضوع از سوی واحدهای متولی ، مطالبه گری مدیران برق شهرستان از ستاد را خواستار شد .

وی در ادامه با اشاره به خریداری ۴۵۰۰ دستگاه کنتور هوشمند و برنامه توانیر برای تحویل تعداد بیشتر ، استفاده از تمام ظرفیت و در صورت نیاز بهره گیری از نیروهای کمکی برای نصب کنتورها را خواستار شد و معاونین هماهنگی برق و منابع انسانی را برای تامین نیروی انسانی مامور کرد .

مهندس ذبیحی مدیریت پذیر شدن تمامی کنتورهای سه فاز و دیماندی غیر کشاورزی را نیز مورد تاکید قرار داد و ضمن توصیه به تهیه سناریوی مانور مدیریت اضطرای بار برای تابستان ۱۴۰۱ توسط مدیرا ن برق شهرستان ، برگزاری جلسات هماهنگی با فرمانداران ، تشکل های صنفی کشاورزی ، افراد ذی نفوذ در شهرستان و استفاده از تمامی ظرفیت برای مدیریت بار را خواستار شد .

تعدیل روشنایی معابر ، وصول مطالبات ، کاهش تلفات ، اجرای پروژه ها و جذب اعتبارات عوارض برق و طرح بهارستان ، مدیریت دارایی های فیزیکی در سایر حوزه ها و توجه به ایمنی و سلامت همکاران از جمله مباحث مهمی بود که مدیرعامل به آن ها اشاره کرد .

*دفتر روابط عمومی – ۲۰ آذر ۱۴۰۰ / تلاش همه برای خاص بودن*

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۰ آذر ۱۴۰۰ | تاریخ بروز رسانی: ۲۰ آذر ۱۴۰۰ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

4 × دو =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image