پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز سه شنبه ۱۴۰۳/۳/۸
مدیر جدید امور تدارکات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی معرفی شد

«محمد صادق قنبری» در نشستی با حضور مدیرعامل، معاونین و کارکنان حوزه معاونت مالی و پشتیبانی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی به عنوان مدیر جدید امور تدارکات این شرکت معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در این نشست گفت: امور تدارکات از همه واحدهای عملیاتی و تخصصی پشتیبانی می کند لذا مدیریت هنرمندانه در این بخش معطوف به تأمین نیازهای سازمان و توجه به تمامی ابعاد آن است.

مهندس محسن ذبیحی به حساسیت کار در حوزه تدارکات از بُعد سلامت اشاره و بیان کرد: کار نظام مند و فرایندمحور بر مبنای یک مدل در شفافیت و سلامت بیشتر موثر است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی بر تعامل سازنده با دستگاه های نظارتی، ارائه خدمت با حداکثر شفافیت، اصلاح روش های کار، چابکی در فعالیتها و دوری از وظیفه مداری صِرف تاکید کرد.

معاون مالی و پشتیبانی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی نیز در این نشست طی سخنان کوتاهی از تلاشها و خدمات مهندس ساسانی، مدیر قبلی امور تدارکات شرکت قدردانی کرد.

«امیرمسعود مقدم» اظهار امیدواری کرد که در مسیر پیش رو و در چارچوب نقشه استراتژی، مجموعه کارکنان حوزه تدارکات با تلاش و جدیت و همراهی با برنامه های جدید، همچون گذشته پاسخگویی مطلوب به انتظارات و توقعات همکاران، پیمانکاران، تامین کنندگان کالا و… داشته باشند.

قنبری، مدیر جدید تدارکات شرکت توزیع برق خراسان رضوی نیز در این نشست در سخنانی با اشاره به نقش موثر و اساسی کارکنان حوزه تدارکات در پیشبرد اهداف شرکت، اظهار امیدواری کرد، در سایه همدلی و همکاری صمیمانه و استفاده از تجربیات مفید گذشته، گام های پیش رو محکم تر برداشته شود.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

پنج × دو =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image