پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز شنبه ۱۴۰۳/۴/۳۰
مدیر جدید برق تربت جام معرفی شد

“مهدی میری” طی مراسمی با حضور معاون هماهنگی برق شرق، معاون منابع انسانی و مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در محل مدیریت برق تربت جام به عنوان مدیر جدید برق این شهرستان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی، معاون هماهنگی برق شرق شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در این مراسم که مسئولان واحدها و تعدادی از کارکنان مدیریت برق تربت جام حضور داشتند، با تاکید بر ویژگی اخلاق مداری و فساد ستیزی “نیما مقیسه” مدیر قبلی مدیریت برق نربت جام، حفظ و ارتقای سلامت اداری را شاخصه مهمی برای مدیران و کارکنان دانست و تقویت بُعد نظارتی بر افراد زیرمجموعه را خواستار شد.

مهندس “سعید شریفی” گفت: با توجه به سهم عمده مصارف برق مشترکین کشاورزی تربت جام، کنترل پذیری صددرصدی از طریق نصب کنتورهای هوشمند در این شهرستان ضروری است.

معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت منابع انسانی در سازمانها، رمز موفقیت شرکت در سالهای اخیر را همدلی و همکاری دانست که به خصوص در موضوع پیک بار نمود عینی پیدا کرده است.

مهندس “امیررضا قیاسی” بر داشتن نگاه سیستمی، تحول خواهی و نوگرایی در کارها تاکید کرد و از خدمت رسانی شایسته به مردم به عنوان هدف نهایی یاد کرد و گفت: تمامی فعالیتهای ما می بایست در چارچوب کسب رضایت مشترکین تعریف شود.

در انتهای این مراسم از زحمات “نیما مقیسه” مدیر قبلی برق تربت جام قدردانی و “مهدی میری” به عنوان مدیر برق جدید این شهرستان معرفی شد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱ شهریور ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۱ شهریور ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

15 − 13 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image