پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز جمعه ۱۴۰۳/۴/۱
مدیر جدید برق فریمان معرفی شد

مراسم معارفه و تکریم مدیر برق فریمان با حضور معاون هماهنگی برق شرق، معاون منابع انسانی و مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی برگزار و “نیما مقیسه” به عنوان مدیر جدید برق این شهرستان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی، معاون هماهنگی برق شرق شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در این مراسم که مسئولان واحدها و تعدادی از کارکنان مدیریت برق فریمان حضور داشتند، با تاکید بر کار میدانی و حضور مدیران در تمامی ابعاد نظارتی، حفظ و ارتقای سلامت اداری را شاخصه مهمی برای مدیران و کارکنان دانست.

مهندس سعید شریفی از تلاش ها و زحمات “محمدرضا پورکریمی” مدیر قبلی برق فریمان با اشاره به سهم عمده مصارف صنعتی این شهرستان، توجه بیشتر را به این بخش خواستار شد.

معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی نیز طی سخنانی با اشاره به اهمیت منابع انسانی در سازمان ها، رمز موفقیت شرکت در سالهای اخیر را همدلی و همکاری دانست که به خصوص در موضوع پیک بار نمود عینی پیدا می کند.

مهندس امیررضا قیاسی داشتن نگاه سیستمی، تحول خواهی و نوگرایی در کارها را مورد تاکید قرار داد و از خدمت رسانی شایسته به مردم به عنوان هدف غایی یاد کرد که تمامی فعالیت های ما باید در چارچوب کسب رضایت مشترکین تعریف شود.

شایان ذکر است در ابتدای این نشست مهندس پورکریمی گزارش مختصری از اقدامات انجام شده ارایه کرد، همچنین مهندس مقیسه ابراز امیدواری کرد با هماهنگی و همکاری توأم با نظم و انظباط کاری و حفظ سلامت اداری،اهداف مد نظر شرکت محقق شود.

 

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۷ شهریور ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۷ شهریور ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

19 + هفت =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image