پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز پنج شنبه ۱۴۰۳/۳/۳۱
مسابقات والیبال کارکنان شرکت توزیع برق خراسان رضوی برگزار شد

مسابقات والیبال کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی یادواره مرحوم سعید خاکساری با حضور خانواده آن مرحوم، معاونین و مدیران بازنشسته و معاونین و مدیران فعلی شرکت طی روزهای پنجشنبه و جمعه هفته گذشته (۲۷ و ۲۸ مهرماه) در مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، در مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات دکتر “علیرضا خدابنده” قائم مقام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی از ضرورت ورزش و اهمیت سلامتی و نشاط در افزایش بهره وری گفت. مدیر امور کارکنان و رفاه شرکت نیز گزارش مختصری از روند برگزاری مسابقات ارائه کرد و پیشکسوتان و معاونین شرکت با اهدای تابلوفرش یادبود مسابقات، از حضور تیم های والیبال قدردانی کردند.

شایان ذکر است ۳۰ تیم والیبال از حوزه ستادی، کانون بازنشستگان و مدیریت های برق شهرستان در فضایی دوستانه و صمیمی رقابت های خود را برگزار کردند و در نهایت تیم اداره برق سبزوار عنوان قهرمانی این دوره از آن خود کرد.

 

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۲۹ مهر ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

15 − 7 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image