پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز سه شنبه ۱۴۰۳/۳/۸
معرفی سامانه خودرویی پایش برخط شرکت توزیع برق خراسان رضوی در نمایشگاه پژوهش و فناوری تهران

معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: نخستین سامانه خودرویی پایش برخط تجهیزات و شبکه توزیع کشور که توسط این شرکت تولید شده است، در نمایشگاه پژوهش و فناوری وزارت نیرو در تهران معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، مهندس وحید باغیشنی افزود: این سامانه که بر روی خودرو نصب می شود، می تواند به صورت لحظه ای تصایر دوربین حرارتی را از دوربین های دید در روز و دید در شب تفکیک کند و بعد از تحلیل تصاویر، آنها را به صورت آنلاین به نرم افزار مدیریت دارایی های فیزیکی به منظور ثبت دستور کار مکانیزه ، ارسال نماید.

معاون شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: جشنواره و نمایشگاه پژوهش و فناوری وزارت نیرو از امروز در محل پژوهشگاه وزارت نیرو برپا شده و این شرکت آخرین دستاوردهای پژوهشی و فناورانه خود را در این نمایشگاه در معرض بازدید عموم قرار داده است.

مهندس باغیشنی افزود: طرحهای چکامه (تحول ارتباطات زیرساخت)، همتا (اتوماسیون و هوشمندسازی) و بشارت ۱۴۰۵ (مدل بلوغ شبکه های هوشمند) از جدیدترین طرحهای هوشمندسازی این شرکت است که در نمایشگاه پژوهش و فناوری وزارت نیرو ارایه شده است.

وی بیان کرد: داشبورد آنلاین شاخصهای دارایی های فیزیکی با هدف هوشمندسازی فعالیتهای بهره برداری و پیاده سازی نخستین موتور هوش مصنوعی صنعت برق با استفاده از فناوری اینترنت اشیا، هوشمندسازی پایش و کنترل خاموشی های با برنامه مبتنی بر آنالیزهای مکان محور و سامانه مکان محور مدیریت دارایی های فیزیکی از جدیدترین طرحهای شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی بوده که در این نمایشگاه عرضه شده است.

باغیشنی مدل بلوغ شبکه های هوشمند شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی (بشارت) در افق سال ۱۴۰۵ را شامل پروژه های توسعه بی سیم دیجیتال (شبدیس)، طرح تحول ارتباطات زیرساخت (چکامه)، پشتیبانی اتوماسیون در سامانه مداف، جداسازی شبکه OT از IT ذیل ISMA ، طرح اتوماسیون و هوشمندسازی (همتا) و توسعه مبتنی بر مدل بلوغ شبکه های هوشمند برشمرد.

معاون شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: امروز و در نخستین روز از برپایی نمایشگاه و جشنواره فناوری و پژوهش وزارت نیرو، خانم “مریم کارگر نجفی” معاون تحقیقات و توسعه منابع انسانی وزارت نیرو با حضور در غرفه این شرکت با دستاوردهای تحقیقاتی آن آشنا شد.

وی مسعود صادقی، مدیر کل دفتر نظارت بر توزیع توانیر، محمد علی فرحناکیان مشاور وزیر نیرو در امور بین الملل و مسعود تقوایی مدیر کل دفتر تحقیقات و توسعه فناوری شرکت توانیر را از دیگر مسئولانی برشمرد که از غرفه شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در این نمایشگاه دیدن کردند.

معاون شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی خاطر نشان کرد: این شرکت امسال موفق به کسب دو رتبه برتر در استان شده است که شامل کسب رتبه نخست در بین دستگاه های اجرایی خراسان رضوی در جشنواره شهید رجایی و کسب رتبه نخست به لحاظ عملکرد پژوهشی در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان می شود.

شایان ذکر است: جشنواره و نمایشگاه پژوهش و فناوری وزارت نیرو از امروز (۲۷ آذرماه) تا سه شنبه هفته جاری در محل پژوهشگاه این وزارتخانه با حضور شرکتهای منتخب تابعه آب و برق برپا شده است.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۷ آذر ۱۴۰۱ | تاریخ بروز رسانی: ۲۷ آذر ۱۴۰۱ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

12 − 2 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image