پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز دوشنبه ۱۴۰۳/۴/۱۸
نخستین نشست شورای مدیران شرکت توزیع برق خراسان رضوی برگزار شد

نخستین نشست شورای مدیران شرکت توزیع برق خراسان رضوی در دوره مدیریتی جدید با هدف همفکری و مشارکت در تصمیم سازی و تصمیم گیری ها در راستای تحقق اهداف مدیریتی شرکت با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران ستادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در ابتدای این نشست با قدردانی از زحمات و تلاش های کارکنانی که در گروه های عملیاتی برای پایداری شبکه برق در روز برگزاری انتخابات تلاش کردند و همکارانی که در هیئت های نظارت حضور داشتند، بر تداوم خدمت رسانی برای هرچه بهتر برگزار شدن انتخابات در دور دوم و همچنین عبور از اوج بار تابستان تاکید کرد.

علیرضا خدابنده اظهار امیدواری کرد نشست شورای مدیران شرکت که حداقل هر ماه یکبار به فراخورِ موضوعات، با حضور مدیران ستاد یا برق شهرستان برگزار می شود با طرح موضوعات بین واحدی، تسهیل گری در فعالیتها را به همراه داشته باشد.

وی اظهار کرد: هوشمندسازی سیستم توزیع برق یکی از اهداف کلان شرکت توانیر است که در مرحله شناخت وضع موجود و انتخاب مدل قرار دارد لذا نیازمند مشارکت تمام ارکان شرکت و تبادل اطلاعات جامع و کامل برای هدفمند کردن فعالیت ها، هزینه ها، سرمایه گذاری ها و ارتقای خدمات به مشتریان است و باید با نگاه متعالی به این مقوله در صورت نیاز ساختارها را نیز تغییر داد.

مجتبی رفیعی، مدیر دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی نیز در این نشست توضیحاتی در خصوص مدل ارزیابی مدیریت برق شهرستان ها و تغییرات آن، تغییرات سطح بندی و سقف نمرات در نظام مدیریت عملکرد کارکنان، تغییر جدول حق جذب با رویکرد مثبت، تهیه داشبورد مدیریتی، تغییر شعار شرکت و امضای توافق نامه همکاری با شرکت پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد ارایه کرد.

مهدی دهقان، معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی نیز در این نشست گزارشی از پایش بار و کنترل پذیری ارایه کرد.

شهرام کیخایی، مدیر دفتر اتوماسیون و هوشمندسازی شرکت توزیع برق خراسان رضوی نیز در این نشست در خصوص هوشمندسازی و فناوری گزارشی ارایه کرد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ۱۴۰۳ | تاریخ بروز رسانی: ۱۳ تیر ۱۴۰۳ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

19 − دو =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image