پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز سه شنبه ۱۴۰۳/۴/۱۹
نخستین نشست قرارگاه جوانی جمعیت در شرکت توزیع برق خراسان رضوی برگزار شد

نخستین نشست قرارگاه جوانی جمعیت شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی با حضور معاون منابع انسانی و اعضای منتخب این قرارگاه در محل ستادی شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، رییس اداره درمان و رفاه شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در خصوص این نشست گفت: برگزاری نشست مزبور با توجه به ابلاغ نامه ضرورت تشکیل قرارگاه جوانی جمعیت در شرکتها در راستای حمایت وزارت نیرو از خانواده انجام گرفت.

شیرین دانایی افزود: در ابتدای این نشست، گزارشی از مهمترین اقدامات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی پیرامون عمل به قانون «حمایت از خانواده و جوانی جمعیت» در سال ۱۴۰۲ ارائه شد.

وی بیان کرد: در ادامه با توجه به اهمیت شاخص «حمایت از خانواده و جوانی جمعیت» در جشنواره استانی «شهید رجایی» مقرر شد امسال در خصوص پیاده سازی اجرای قانون مزبور به صورت نظام مند عمل شود.

رئیس اداره درمان و رفاه شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: طرحهای پیشنهادی پیرامون افزایش مولفه های تشویقی در حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، شیوه برگزاری مراسم قدردانی از کسانی که نسبت به ازدواج و فرزندآوری اهتمام داشتند، در این نشست بحث و بررسی شد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ | تاریخ بروز رسانی: ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

هفت + 14 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image