پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۸
نشست بازآموزی مباحث سامانه های GIS در شرکت توزیع برق خراسان رضوی برگزار شد

مدیر دفترGIS شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: نشست بازآموزی مباحث سامانه های GIS و آخرین شیوه نامه های مرتبط با آن با حضور ناظران مهندس این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، احسان یوسفی فرد افزود: در این نشست ۴۰ نفر از ناظران مهندسی ۲۹ مدیریت برق شهرستانها حضور یافتند.

وی بیان کرد: هدف از برگزاری نشست بازآموزی مباحث سامانه های GIS در این شرکت بازآموزی قابلیتهای زیرساختهای GIS در سه حوزه وب، موبایل و ویندوز به ناظران مهندسی و همچنین ارایه قابلیتهایی بوده که در یک سال اخیر به سیستم GIS شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی افزوده شده است.

مدیر دفتر GIS شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: در این نشست آخرین شیوه نامه های ابلاغی مربوط به سیستم GIS و چیکده های ارزیابی در این خصوص برای ناظران مهندس شرکت تشریح شد.

یوسفی فرد با اشاره به میزان پیاده سازی سیستم GIS در شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی اظهار داشت: تاکنون در این خصوص بخش GIS شبکه فشار متوسط و پستهای توزیع برق استان به طور کامل اجرا و در بخش مشترکین نیز برداشت و پیاده سازی اطلاعات مکانی مشترکین ۹۳ درصد
پیشرفت داشته است.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ | تاریخ بروز رسانی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۳۸۹۳۷۲۷۰ ۰۵۱ رایانامه: info@kedc.ir پیام رسان ایتا: eitaa

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image