پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز سه شنبه ۱۴۰۳/۴/۱۹
نقشه استراتژی جدید شرکت توزیع برق خراسان رضوی رونمایی شد

نقشه استراتژی جدید شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی طی مراسمی با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران ستادی و تعدادی از مدیران و کارکنان مدیریتهای برق در ستاد شرکت رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی، مدیر دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در این مراسم بازنگری نقشه استراتژی شرکت را نتیجه بیش از ۳۰۰ ساعت کار کارشناسی، نشستهای هماهنگی و کمیته راهبری دانست و گفت: با توجه به جدیدترین دستاوردهای علمی در حوزه برنامه ریزی استراتژیک، افق این نقشه سه ساله همراه با بازنگری سالانه دیده شده است.

مجتبی رفیعی افزود: برای بازنگری نقشه استراتژی بیش از ۲۰ شرکت موفق داخلی و خارجی بررسی شده و همسویی با استراتژیها و اهداف سازمانهای بالادستی نیز از موضوعات کلیدی مورد توجه کمیته راهبری بوده است.

کارشناس برنامه ریزی استراتژیک نیز در حاشیه این مراسم، تغییرات اساسی در موضوعات استراتژیک، برنامه ها و زیرساختها را جزو بخشهای نقشه استراتژی شرکت دانست و گفت: یکی از مهمترین آنها اضافه شدن موضوعات استراتژیک “سرآمدی در سرمایه انسانی” و “بلوغ هوشمندی در کسب و کار” و تاکید بر پیاده سازی استاندارد IEC۶۱۹۶۸ است.

جلال ایزدی بیان کرد: تمام موارد ذکر شده در نقشه استراتژی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی با همت والای کارکنان ستاد و شهرستانها، کمی و قابل اندازه گیری است و کمیته پایش استراتژی بر میزان تحقق آنها نظارت خواهد کرد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۹ تیر ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۲۹ تیر ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

یک × یک =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image