پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز چهارشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۹
هیاتهای مذهبی توصیه های ایمنی را در عزاداریهای محرم جدی بگیرند

مدیر دفتر ایمنی و کنترل ضایعات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: هیاتهای مذهبی در ایام سوگواری ماه محرم رعایت توصیه های ایمنی در هنگام نصب پرچم ها و اقلام عزاداری و پذیرایی از سوگواران را در مراسم جدی بگیرند.

به گزارش روابط عمومی، حمید سروش مهر افزود: همه ساله با فرا رسيدن ماه محرم، مراسم سوگواري و عزاداري اباعبدالله حسين (ع) در مساجد، حسينيه ها، شبستانها و تكيه‌هاي موقت برگزار مي شود.

وی بیان کرد: به منظور جلوگیری از بروز حوادث مردمی لازم است که مسئولان و اعضای هیات مدیره اماکن مقدسه، نکات ایمنی که در قالب بروشورها و بنرها توسط شرکت توزیع برق و مدیریتهای تابعه در شهرستانها نصب شده است را مورد توجه قرار دهند.

مدیر دفتر ایمنی و کنترل ضایعات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: در این راستا به مدیریتهای تابعه برق در شهرستانها توصیه شده است که هيئات مذهبي را براي آگاه سازی، ارسال پوسترها و توصيه هاي ايمني به دو روش ارسال فيزيكی و مجازی پوستر از طريق عضويت در شبکه های اجتماعی اعضای هيات مديره اين اماكن انجام دهند.

وی بیان کرد: همچنین آموزش برگزاركنندگان مراسم عزاداری پيرامون مخاطرات و حوادث مردمی، گرفتن تاييديه دريافت توصيه های ايمنی و پوسترها از يكی از اعضا هيات مديره نیز از سوی مدیریتهای تابعه شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در شهرستانها نیز انجام گرفته است.

مدیر دفتر ایمنی و کنترل ضایعات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: یکی از موضوعات خیلی مهم در ایام عزاداری، توسعه و ترویج فرهنگ ایمنی بویژه برای مسئولان موکب‌ها و هیاتهای عزاداری است که این موضوع از شیوه های مختلف از جمله چاپ و توزیع انبوه پوسترهای ایمنی، برگزاری نشست با مسئولان فرهنگی و مذهبی شهرستانها و استفاده از ظرفیتهای ایشان برای کنترل‌های لازم، ابلاغ دستورالعمل تامین برق موقت ایستگاه‌های پذیرایی و هیاتهای عزاداری به روش کاملاً ایمن انجام گرفته است.

سروش مهر اضافه کرد: برای هماهنگی هر چه بیشتر نسبت به ترویج توصیه های ایمنی بین هیات های مذهبی در ایام محرم هماهنگی های لازم با معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی انجام گرفت.

وی گفت: انتظار ویژه دفتر ایمنی و کنترل ضایعات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی از مجموعه عوامل فنی شرکت‌های پیمانکاری و نیروهای موثر در شهرستان‌ها این است که چشم و عامل کنترلی برای شناسایی موارد ناایمن و گزارش به واحد اتفاقات و عملیات شهرستان جهت رفع مخاطرات احتمالی باشند.

مدیر دفتر ایمنی و کنترل ضایعات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی اظهار امیدواری کرد که با فرا رسیدن ماه محرم ضمن قبولی عزاداری هموطنان شاهد حذف تمامی مخاطرات و عوامل بروز حادثه مردمی باشیم.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۸ تیر ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۲۸ تیر ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

1 × سه =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image