پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز دوشنبه ۱۴۰۳/۴/۱۸
پاداش معرفی ماینرهای غیرمجاز در خراسان رضوی ۲ برابر شد

مسئول پیگیری رمزارزهای شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: پاداش شناسایی و معرفی استخراج کنندگان غیرمجاز رمزارز (دستگاه ماینر) در این استان ۲ برابر شده است.

به گزارش روابط عمومی، رضا لنگری اظهار کرد: مرحله نخست پاداش‌ها شامل اعطای ۱۰ میلیون ریال به ازای معرفی هر دستگاه ماینر غیرمجاز است که تا سقف ۲۵۰ میلیون ریال بابت معرفی مراکز غیرمجاز خصوصی و تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال برای معرفی ماینرهای غیرمجاز در مراکز دولتی و غیر دولتی، در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه این پاداش در ۲ مرحله پرداخت می‌شود، افزود: مرحله اول در ۱۵ روز کاری به عامل شناسایی کننده پرداخت و بخش دوم پاداش‌ها، متناسب با مدت و میزان استفاده غیرمجاز از انرژی برق در مراکز غیرمجاز رمز ارز (بیش از یک سوم این بخش از پاداش‌ها) در مدت ۴۰ روز به عامل شناسایی کننده و بقیه به مجریان و ضابطان قضایی ذی ربط پرداخت می‌شود.

مسئول پیگیری رمزارزهای شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی با اشاره به حفظ محرمانگی و هویت گزارشگران، بیان کرد: افراد می‌توانند گزارشات خود را از طریق تماس با شماره ۰۵۱۳۸۹۳۷۴۷۰ اعلام کنند.

وی اضافه کرد: در سه ماهه نخست امسال ۶۱ دستگاه غیرمجاز استخراج رمزارز با توان مصرفی ۱۳۰ کیلووات انرژی در خراسان رضوی کشف و ضبط شد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱۸ تیر ۱۴۰۳ | تاریخ بروز رسانی: ۱۸ تیر ۱۴۰۳ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

ده + پنج =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image