پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز شنبه ۱۴۰۳/۲/۱
پیاده سازی نظام پیشنهادها منجر به افزایش مشارکت جمعی کارکنان شرکت شده است

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: اجرای سامانه نرم افزاری نظام پیشنهادها منجر به افزایش مشارکت جمعی کارکنان شده و در ارزیابی این حوزه، دستاندرکاران در بخشهای مختلف تشویق شدند که نشان از پیاده سازی توسعه متوازن در این شرکت دارد.

به گزارش روابط عمومی، مهندس محسن ذبیحی در جشنواره نظام پیشنهادهای شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی و قدردانی از برگزیدگان آن افزود: بزرگترین وظیفه ما در این شرکت عمل به برنامه ها و خدمت شایسته به مردم است که باید همه تلاش خود را معطوف به پیشرفت برنامه ها و حفظ شان و منزلت و کرامت تشیع نماییم.

وی بیان کرد: هم اکنون همه امور در بخشهای مختلف شرکت توزیع برق خراسان رضوی براساس برنامه های تعریف شده به خوبی پیش می رود و یک حرکت جمعی در مسیر بهره وری و تحقق اهداف شرکت و خدمت به مردم بوجود آمده است بویژه این موضوع در حوزه های زیرساختی از جمله دفتر تمتا به خوبی نمایان است و زمینه ساز پیشرفت سایر بخشها و کسب جایگاه های نخست در کشور شده است اما مهمتر از کسب این موفقیتها، حفظ و باقی ماندن در این جایگاه ها است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان رضوی کسب رتبه های اول تا سوم مدیریتهای برق شهرستانها در ارزیابی عملکرد و نظام پیشنهادها را نتیجه پیاده سازی سیستم های مدیریتی و تلاش و همت همه کارکنان دانست و گفت: سیستم ارزیابی عملکرد مدیریتها نقش بسیار مهمی در ارتقای بهره وری و کسب موفقیتهای مختلف شهرستانها داشته است.

مهندس ذبیحی مهمترین ویژگی نظام پیشنهادها را مشارکت جمعی کارکنان شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی ذکر و بیان کرد: طرح بزرگی به نام فرهنگ سازمانی در شرکت در حال اجرا است که موفقیت در آن نیازمند توجه تک تک افراد شرکت بویژه مدیران است زیرا فرهنگ، از بالا به پایین تسری پیدا می کند و یکی از مهمترین پشتوانه ها برای کسب موفقیت و تداوم آن، ترویج و حفظ همین فرهنگ سازمانی است.

وی به طرحهای بزرگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی از جمله تبدیل سیم به کابل، کنترل پذیری مشترکین، توسعه و بهسازی شبکه های برق و تامین زیرساختهای برق نهضت ملی مسکن اشاره و تاکید کرد: باید دقت بیشتری در مرحله طراحی طرحها انجام گیرد و مدیران بویژه در طرح تبدیل سیم به کابل نظارت و دقت بیشتری در اجرای کیفی آن داشته باشند تا شبکه برق با مشکلات جدی مواجه نشود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی اجتناب از اجرای پروژه ها بدون انعقاد قرارداد با پیمانکار، کنترل لوازم و تجهیزات پیمانکاران، تهیه و ابلاغ دستورالعمل های مرتبط با مراحل مختلف کار را مورد تاکید قرار داد.

مجتبی رفیعی، مدیر دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی نیز در این نشست گفت: به منظور بهبودهای کوچک یا پیشنهادهای کایزنی، پارسال حدود پنج هزار بهبود کوچک یا پیشنهاد اجرا شده توسط هزار و ۱۰۰ نفر از کارکنان این شرکت در سامانه نرم افزاری نظام پیشنهادها ثبت شد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۹ تیر ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۲۹ تیر ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

دو × 2 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image