پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز سه شنبه ۱۴۰۳/۳/۸
پیگیری شرکت توزیع برق خراسان رضوی برای جلب مشارکت سرمایه گذاران در طرحهای فناورانه

مدیر دفتر تحقیقات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: این شرکت پس از برگزاری نمایشگاه صنعت برق مشهد از طریق ارتباط با یکی از شتاب دهنده ها، پیگیر جلب مشارکت سرمایه گذاران در طرحهای فناورانه اش است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، تقی وحیدی افزود: به دنبال برگزاری رویداد فناورانه و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در نمایشگاه بین‌المللی برق مشهد و ارائه ۱۲ عنوان فناورانه و ۴ فرصت سرمایه‌گذاری در رویداد مذکور، پیگیری برای جلب مشارکت سرمایه‌گذاران آغاز شده است.

وی بیان کرد: پیگیری شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی با هدف تامین منابع مالی و تسریع در اجرای پروژه‌های مورد نیاز شرکت و نیز برخورداری این نهاد از منافع اقتصادی بدست آمده، همچنان ادامه دارد.

مدیر دفتر تحقیقات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: با عنایت به اطلاع رسانی و تبلیغات مربوط به عناوین فناورانه و فرصتهای سرمایه‌ گذاری در محل غرفه شرکت در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق مشهد، صنعتگران و سرمایه گذاران حضور فعالی در رویداد یاد شده داشتند.

وحیدی اظهار داشت: در این نمایشگاه افتخارات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در حوزه‌های مختلف به ویژه اتوماسیون شبکه، انرژی‌های تجدیدپذیر، مدیریت دارایی‌های فیزیکی و سایر فعالیتهای مرتبط در معرض نمایش عموم قرار گرفت و توضیحات لازم به مراجعین داده شد.

وی اضافه کرد: به دلیل وجود ظرفیتهای بالقوه در شرکتهای شتاب دهنده به ویژه شرکت شتاب دهنده “لیان” به عنوان مجری رویداد فناورانه و فرصتهای سرمایه‌ گذاری، مقرر شد که ارتباط با شرکت شتاب ‌دهنده لیان در قالب پیگیری برای جلب مشارکت سرمایه‌گذاران ادامه یابد.

مدیر دفتر تحقیقات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: همچنین مقرر شد شرکت لیان علاوه بر پیگیری از طریق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ورود برخی از طرحها به بازار بهینه سازی مصرف برق و انرژی، با شرکتهای سرمایه ‌گذار نیز در این خصوص ارتباط برقرار کرده و نتیجه را برای تصمیم‌ گیری بعدی به شرکت اعلام کنند.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱ مرداد ۱۴۰۱ | تاریخ بروز رسانی: ۱ مرداد ۱۴۰۱ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

7 − پنج =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image