پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱
کسب بالاترین سطح جایزه ملی مدیریت دارایی های فیزیکی توسط شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی

شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی موفق به کسب بالاترین سطح جایزه ملی مدیریت دارایی های فیزیکی در بین تمامی صنایع کشور شد.

به گزارش روابط شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، این شرکت در سومین حضور پیاپی خود در هفتمین دوره جایزه ملی مدیریت دارایی‌ های فیزیکی که اول شهریورماه در محل اتاق بازرگانی ایران برگزار شد، توانست تندیس برنزین هفت ستاره را از آن خود کند.

تندیس و تقدیرنامه دریافتی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، بالاترین سطح و ستاره را در بین تمامی سازمان‌ها و صنایع دیگر شرکت کننده در این دوره جایزه از جمله پالایشگاه‌ها، پتروشیمی‌ها و …. دارد.

در این مراسم که با حضور برخی مقامات دولتی، نماینده سازمان ملی بهره‌وری، چهره‌های ماندگار صنایع و جمعی از اساتید و صاحب‌نظران حوزه‌های مختلف صنایع نفت و گاز، نیرو، فولاد و… برگزار شد، معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ و مجری مدیریت دارایی‌های فیزیکی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی به نمایندگی از کارکنان این شرکت این تندیس ارزشمند را دریافت کرد.‌

مهندس «احمد اسدی»، معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق خراسان رضوی در حاشیه این مراسم به خبرنگار جایزه ملی مدیریت دارایی های فیزیکی گفت: دریافت این جایزه نشان دهنده رشد سریع شرکت در استقرار مدیریت دارایی های فیزیکی ظرف کمتر از پنج سال با هدایت و حمایت مدیریت ارشد از فعالیتهای مدیریت دارایی های فیزیکی است.

وی افزود: احساس نیاز به افزایش بهره‌وری به خوبی طی سال‌های گذشته در شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی ایجاد شد و مسیر استقرار مدیریت دارایی‌های فیزیکی به عنوان یک راه ناگزیر با سرعت بالا انتخاب و طی شد.‌

مهندس اسدی نقش نیروی انسانی به عنوان محور اصلی رشد و پیشرفت نظام تعالی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی را مورد تاکید قرار داد.

«ناصر نایب»، مجری مدیریت دارایی‌های فیزیکی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی نیز در حاشیه این مراسم به خبرنگار جایزه ملی مدیریت دارایی های فیزیکی، استفاده از نرم‌افزار به عنوان یک کاتالیزور مهم و استقرار مکانیزه مدیریت‌کار در بستر سامانه نرم افزاری وب‌پَم‌ به عنوان عوامل مهم رشد شرکت در استقرار مدیریت دارایی‌های فیزیکی نام برد.

وی همچنین با اشاره به نقش نیروی انسانی در ثبت دقیق و به موقع اطلاعات در سامانه، یکی از عوامل مهم پیشرفت شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی را طی گذشت این مدت کوتاه، دانش، انگیزه و صلاحیت نیروی انسانی شرکت دانست.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۶ شهریور ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۶ شهریور ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

نه − 4 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۳۸۹۳۷۲۷۰ ۰۵۱ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: eitaa

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image