پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳
کسب رتبه برتر ارزیابی وزارت نیرو توسط دفتر حراست شرکت توزیع برق خراسان رضوی

مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: دفتر حراست این شرکت در ارزیابی عملکرد دفاتر حراست صنعت آب و برق در سال ۱۴۰۲ موفق به کسب رتبه برتر با عنوان «خیلی خوب» از سوی وزارت نیرو شده است.

به گزارش روابط عمومی، حسین هراتی نیا افزود: در این راستا شاخص های ابلاغی در حوزه‌های حفاظت فیزیکی، حفاظت پرسنلی و حفاظت فناوری اطلاعات و اسناد ارزیابی شد که دفتر حراست و امور محرمانه شرکت توزیع برق خراسان رضوی به عنوان یکی از فعال ترین دفاتر در حوزه های مختلف شناخته شده است.

وی اظهار کرد: ضمن گرامیداشت نام و یاد شادروان «سعید خاکساری» مدیر فقید دفتر حراست شرکت توزیع برق خراسان رضوی، کسب این موفقیت را که در سایه حمایت های ارزنده تمامی ارکان شرکت بویژه مدیرعامل، معاونان و تمامی مدیران و کارکنان شرکت بدست آمده است، تبریک عرض می کنم.

هراتی نیا اظهار امیدواری کرد که در آینده نیز با همکاری و همراهی صمیمانه همه کارکنان شرکت توزیع برق خراسان رضوی، بتوان در اجرای وظایف محوله و کسب توفیقات بیشتر کوشا بود.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ | تاریخ بروز رسانی: ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

هشت − 3 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image