پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز سه شنبه ۱۴۰۳/۴/۵
کسب نشان برنزین C2 استاندارد ۳۴۰۰۰ منابع انسانی توسط شرکت توزیع برق استان خراسان رضوی

ششمین کنفرانس مدیریت منابع انسانی سه شنبه و چهارشنبه مورخ ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه ۱۴۰۰ در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی، شیرین دانایی مسئول اجرای استاندارد ۳۴۰۰۰ با اعلام این خبر گفت : آئین اختتامیه ششمین کنفرانس مدیریت منابع انسانی همزمان با اعطای جایزه ملی ۳۴۰۰۰ مدیریت منابع انسانی به سازمان های رهسپار تعالی اهدا گردید که ۲۰۷ شرکت و سازمان برتر دولتی و خصوصی در این جایزه شرکت کردند و ۴۴ شرکت موفق به کسب تندیس به تناسب سطح بلوغ منابع انسانی در آن شدند.
وی افزود : شرکت توزیع برق استان خراسان رضوی نیز پس از بازطراحی فرآیندهای حوزه منابع انسانی براساس استاندارد ۳۴۰۰۰ طی سال های اخیر ، تکمیل اظهارنامه و همچنین ارزیابی ها و جلسات کانونی با کارکنان که توسط تیم ممیزی این استاندارد در دی ماه سال جاری صورت پذیرفت توانست با ۲ پله صعود نسبت به دوره قبلی حضور در این استاندارد در سال ۱۳۹۸ در جایگاه نشان برنزین C2 قرار گیرد.
دانایی گفت : تقسیم بندی امتیازات در استاندارد ۳۴۰۰۰ مدیریت منابع انسانی، به گونه ای است که ۲۰۰۰۰ امتیاز آن به سطوح بلوغ فرآیندی و ۱۴۰۰۰ امتیاز آن نیز بررسی نتایج و نگرش های کارکنان در خصوص متغیرهای بنیادین منابع انسانی از جمله رضایت شغلی، تعهد سازمانی، ماندگاری و عدم تمایل به ترک خدمت، سلامت و بهداشت روانشناختی، اعتیاد به کار و … تعلق دارد.
این استاندارد مهمترین رویداد مدیریت منابع انسانی و اصلی ترین معیار برای سنجش و بهبود فرآیندهای این حوزه می باشد که طی این چند سال، شرکت ها و سازمان های برتر فقط توانسته اند نشان سیمین B2 را کسب نمایند و شرکت توزیع برق استان خراسان رضوی نیز با توجه به نکات قابل بهبود استخراج شده از این دوره ارزیابی و پروژه هایی که برای سال ۱۴۰۱ تعریف نموده است امیدوار است در سال آتی سطح بلوغ فرآیندهای خود را ارتقا داده و توسعه منابع انسانی را بعنوان یکی از ماموریت های اصلی خود به بهترین شکل اجرا نماید.
شایان ذکر است با حضور مهندس قیاسی معاون منابع انسانی در این مراسم، جایزه به وی اهدا شد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ | تاریخ بروز رسانی: ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ | نویسنده: مدیر سایت 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

چهارده − 2 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image