پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۶
کشف دستگاه های غیرمجاز استخراج رمزارز از زیرزمین در گلبهار

مسوول پیگیری رمزارزهای غیرمجاز شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: دستگاه های غیرمجاز استخراج رمزارز از باغ ویلایی در گلبهار این استان در حالی کشف شد که صاحب آن دستگاه ها را در زیرزمین جاسازی کرده بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، مجتبی حامدی پارسا افزود: صاحب این باغ ویلا ۱۱ دستگاه غیرمجاز استخراج رمزارز را در زیرزمین این باغ ویلا به طرز ماهرانه ای قرار داده بود که با همکاری ماموران نیروی انتظامی کشف و ضبط شد.

وی توان مصرفی این دستگاه های غیرمجاز رمزارز در باغ ویلا مزبور را ۲۲ کیلووات ذکر و گفت: فرد متخلف برای رسیدگی به پرونده به دستگاه قضا معرفی شد.

مسوول پیگیری رمزارزهای غیرمجاز شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: از سال ۱۳۹۸ تاکنون بالغ بر چهار هزار و ۶۶۰ دستگاه غیرمجاز استخراج رمزارز در منطقه زیرپوشش این شرکت کشف و ضبط شده است.

حامدی پارسا افزود: این میزان دستگاه با همکاری نیروی انتظامی از ۵۴۰ محل کشف و ضبط شده که توان مصرفی برق آنها هفت هزار و ۸۰۰ کیلووات بوده است.

وی بیان کرد: از این تعداد کشف ۴۴۶ دستگاه غیرمجاز استخراج رمزارز از ۷۹ محل با توان مصرفی برق ۷۳۰ کیلووات مربوط به سال ۱۴۰۱ است.

وی عوامل موثر در کشفیات رمزارز را شامل میزان گزارشات مردم و همکاران در خصوص محل های مشکوک به استخراج رمزارز، اخذ جرایم بازدارنده از متخلفین وفق ضوابط، قیمت رمزارز در بازارهای جهانی، همکاری دستگاه قضایی و سازمانهای متولی در صدور احکام متناسب و عدم عودت دستگاه های غیرمجاز ضبط شده، آگاهی مردم به قوانین مرتبط و مجوزهای لازم، ایجاد بسترهای قانونی فعالیت مراکز مجاز استخراج رمزارز ذکر کرد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ | تاریخ بروز رسانی: ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

2 + 6 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image