پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز سه شنبه ۱۴۰۳/۴/۱۹
کشف ۳۳ مرکز استخراج رمز ارز در استان خراسان رضوی

با تلاش و بازرسی مستمر مدیریت برق شهرستان های استان خراسان رضوی ، تاکنون ۳۳ مرکز استخراج رمز ارز کشف و با دستور مقام قضایی جمع آوری شده است .
مهندس مهدی دهقان معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی با اعلام این خبر گفت : به منظور صیانت از حقوق مشترکین برق و بیت المال ، برخورد با انشعابات و اشتراکات غیر مجاز در دستور کار شرکت قرار دارد و با توجه به مصرف بالای تجهیزات استخراج رمز ارز ، گروههای بازرسی به طور مستمر ، مصارف مشکوک را بررسی و رصد نموده و با متخلفین برخورد می شود .
وی افزود در همین راستا ، تاکنون ۳۳ مرکز در سطح استان کشف و تعداد ۹۲۲ دستگاه ماینر جمع آوری شده است . دهقان مجموع توان استفاده شده جهت استخراج رمز ارز را حدود ۱ و نیم مگاوات و مبلغ بها و جریمه حساب شده را (بهای کسر مصرف محاسبه شده) ۱۴،۲۵۶,۰۰۰,۰۰۰ ریال برآورد کرد .
لازم به ذکر است در مانور برگزار شده ۲۵ دی ماه نیز محل های مشکوک به استفاده از ماینر توسط گروههای عملیاتی ، بازرسی و بصورت ضربتی برای شناسایی و جمع آوری ماینرها اقدام شد .
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی در پایان با اشاره به ضرورت صرفه جویی در مصرف انرژی در روزهای زمستانی ، ده درصد صرفه جویی در مصرف برق با خاموش کردن لامپ های اضافی ، استفاده از نور طبیعی روز و صرفه جویی در مصرف گاز را خواستار شد .

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲۸ دی ۱۳۹۹ | تاریخ بروز رسانی: ۲۸ دی ۱۳۹۹ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

دوازده − نه =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image