پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳۱
گلبهار شهر سبز خراسان رضوی شد

با اتمام اجرای طرح تبدیل بخش عظیمی از شبکه سیمی فشار ضعیف برق گلبهار به کابل خودنگهدار، این شهر طی مراسمی با حضور فرماندار ، مسوولان محلی و مدیران توزیع نیروی برق خراسان رضوی، عنوان شهر سبز استان را در حوزه برق از آن خود کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، مدیر برق گلبهار در این مراسم با قدردانی از حمایتهای مدیریت عامل شرکت توزیع برق استان گفت: ۸۸ کیلومتر شبکه سیمی فشار ضعیف شهر گلبهار با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال به کابل خودنگهدار مجهز شده است.
رضا لنگری افزود: مزایای اجرای تبدیل شبکه فشار ضعیف به کابل خودنگهدار، حفاظت از محیط زیست، اصلاح ولتاژ، اصلاح کابل سرویس ها، اشتغال زایی و افزایش تاب آوری شبکه است که این موضوع لقب شهر سبز را برای گلبهار به ارمغان آورده است.
مدیر برق گلبهار اظهار داشت: تعویض ۱۴۰ کیلومتر شبکه های سیمی روستایی شهرستان گلبهار به کابل خودنگهدار نیز از اقدامات آتی در حوزه برق این شهرستان خواهد بود .
لنگری دو برابر شدن ناوگان خودرویی و احداث ساختمان دوم در مدیریت برق گلبهار، برنامه ریزی برای احداث ساختمان سوم را از اقدامات دیگری برشمرد که در جهت توسعه زیرساختهای این نهاد و افزایش رضایتمندی مردم انجام گرفته است.
وی همچنین از مديريت سازمان عمران گلبهار برای همکاری همه جانبه با مدیریت برق در راستای رفع مشکلات و اجرای زیر ساختها قدردانی کرد.
فرماندار گلبهار نیز در این مراسم با قدردانی از تلاشهای مدیریت برق این شهر گفت: گلبهار را باید به عنوان بخشی از شهرستان بزرگ مشهد در نظر گرفت که توسعه فزاینده این شهرستان باید در تخصیص منابع مالی به آن مدنظر قرار گیرد.
مهدی دونده افزود: شرایط برق در کل کشور بحرانی است از این رو می بایست مدیریت برق اطلاع رسانی جامع و دقیقی در خصوص زمان خاموشی به شهروندان داشته باشد.
سعید خاکساری، مدیر دفتر حراست شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی نیز در این مراسم از دادستان گلبهار خواست با حمایت خود از طرح برخورد با استفاده غیرمجاز دستگاه های استخراج رمزارز از برق، مدیریت برق گلبهار را در گذر از این بحران یاری نماید.
علیرضا خدابنده، معاون هماهنگی برق غرب خراسان رضوی نیز در این مراسم از پیگیریهای مدیریت برق گلبهار در جهت جلب مشارکت پیمانکاران در اجرای طرح تبدیل شبکه فشار ضعیف به کابل خودنگهدار قدردانی کرد.

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ | تاریخ بروز رسانی: ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

1 × 2 =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image