پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز جمعه ۱۴۰۳/۴/۱
۵۳ کیلومتر از شبکه برق سیمی تربت جام به کابل خودنگهدار تبدیل شد

مدیر برق تربت جام گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۵۳ کیلومتر از شبکه برق سیمی این شهرستان به کابل خودنگهدار تبدیل شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، نیما مقیسه در نشست بررسی موانع و مشکلات پروژه های مربوط به تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار که با حضور “جواد دیباج” مجری طرحهای برق رسانی به چاه های کشاورزی این شرکت در محل مدیریت برق تربت جام برگزار شد، افزود: این در حالی است که هدفگذاری امسال مدیریت برق تربت جام در تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار ۶۵ کیلومتر است لذا تاکنون بیش از ۸۰ درصد از این هدف محقق شده است.

وی اظهار داشت: طول کل شبکه سیمی برق شهرستان تربت جام ۴۷۰ کیلومتر و طول کل شبکه تبدیل شده به کابل خودنگهدار در آن ۳۰۰ کیلومتر است.

شایان ذکر است: در این نشست علاوه بر مجری طرحهای برق رسانی به چاه های کشاورزی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، مدیر پنج شرکت پیمانکاری طرف قرارداد مدیریت برق تربت جام، “علی مردانی” رییس اداره بهره برداری و “جوان” رییس اداره مهندسی و برنامه ریزی این مدیریت نیز حضور داشتند.

موانع و مشکلات پروژه های تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار و موارد موثر در شتاب بخشی به اجرای این پروژه ها در نشست مزبور با حضور مسوولان و دستاندرکاران بررسی شد. 

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۲ بهمن ۱۴۰۱ | تاریخ بروز رسانی: ۲ بهمن ۱۴۰۱ | نویسنده: دفتر روابط عمومی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

15 − ده =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image