پشتیبانی از افراد کم توان سوالات متداول RSS تماس با ما نقشه سایت نسخه انگلیسی EN FA
تلاش همه تلاش همه شعار سال
 امروز پنج شنبه ۱۴۰۳/۳/۳۱
دعوت به همكاری (استخدام / انتقال)

گستردگی و وسعت شبکه تحت پوشش شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی باعث شده است تا در جهت ارائه خدمات پایدار و با کیفیت به مردم، تأمین نیروی انسانی کافی و با مهارت، همواره یکی از مسائل اصلی شرکت باشد. در حال حاضر بالغ بر دو هزار نفر نیروی انسانی در حوزه‌های مختلف فنی و غیر فنی به اشکال مختلف با این شرکت همکاری می‌نمایند. با توجه به حجم بالای فعالیت‌ها (به ویژه در بخش فنی برق)، جابجایی و ترک کار نیروهای انسانی، تعداد بالای شهرستان‌های تحت پوشش و ایجاد شعبات، شهرها و شهرستان‌های جدید؛ دفتر آموزش و برنامه‌ریزی نیروی انسانی شرکت را بر آن داشته است تا در جهت تأمین و بکارگیری نیروهای شایسته و ماهر، برنامه‌ریزی لازم را انجام و ظرفیت‌های موجود را شناسایی و ثبت نماید.

در این راستا از این علاقه‌مندان و متقاضیان به همکاری با شرکت توزیع برق استان خراسان رضوی دعوت می‌شود درخواست خود را در قالب فرم زیر تکمیل نموده و طبق راهنمای درج شده در فرم، به ایمیل گفته شده ارسال نمایند.


لطفاً قبل از تکمیل فرم نکات زیر را به دقت مطالعه نمایید:

 

استخدام:

♦ استخدام در شرکت توزیع برق خراسان رضوی تنها از طریق آزمون سراسری که توسط سازمان سنجش با مجوز وزارت نیرو برگزار می‌گردد، انجام شده و اطلاع‌رسانی در این خصوص از طریق سایت سازمان سنجش انجام خواهد شد. لذا هیچگونه استخدام رسمی غیر از فرایند آزمون سراسری و مصاحبه و طی مراحل آن امکان‌پذیر نمی‌باشد.

 

امریه سربازی:

♦ با توجه به اینکه شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی، شرکت سهامی خاص می باشد، شرایط بکارگیری سرباز بعنوان امریه جهت گذراندن خدمت سربازی نداشته و متقاضیان می‌بایست به شرکت های دولتی مانند برق منطقه ای خراسان مراجعه نمایند.

♦ جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فعالیت بعنوان سرباز نخبه (با گواهی بنیاد ملی نخبگان) با دفتر تحقیقات این شرکت تماس حاصل فرمایید (۰۵۱۳۸۱۸۹۰۰۱).

 

فعالیت در مشاغل پیمانکاری:

♦ جهت کار در مشاغل پیمانکاری، در صورت دعوت شدن پس از بررسی فرم تکمیل شده متقاضیان، می‌بایست در آزمون‌ مشاغل پیمانکاری که توسط این شرکت بصورت هماهنگ در سطح استان برگزار می‌گردد، شرکت نموده و حد نصاب نمره آزمون و سپس مصاحبه را کسب نمایند، در غیر اینصورت ادامه همکاری با ایشان ملغی خواهد شد.

♦ فرم زیر تنها بعنوان رزومه شما در سیستم اطلاعات نیروهای ذخیره شرکت ثبت شده و هیچگونه تعهدی را برای شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی ایجاد نمی‌کند.

♦ در این مرحله غیر از فرم زیر، نیاز به ارسال مدرک دیگری (مانند شناسنامه، کارت ملی و…) نبوده و در صورت نیاز اطلاع‌رسانی خواهد شد.

این فرم مخصوص متقاضیان مشاغل پیمانکاری بوده و جهت استخدام رسمی (قرارداد دائم) در شرکت توزیع، می‌بایست در آزمون‌های سراسری که توسط سازمان سنجش و به درخواست وزارت نیرو برگزار می‌شود، شرکت نمود.

♦ پس از تکمیل فرم و ارسال آن، نیاز به پیگیری حضوری و یا تلفنی نبوده و به درخواست‌های واصله ترتیب اثر داده نخواهد شد. صرفاً در صورت نیاز، جهت ادامه مراحل بعدی با شما تماس گرفته خواهد شد.

 

متقاضیان انتقال:

♦ همکارانی که در شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نیرو شاغل بوده و درخواست انتقال به شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی را دارند، ضمن تکمیل فرم زیر، می‌بایست ابلاغ‌های مربوط به پست‌های سازمانی و همچنین اولین و آخرین حکم کارگزینی خود را همراه با فرم زیر ارسال نمایند.


 

متقاضی محترم! با توجه به فرمت فرم زیر، امکان باز کردن فرم و تکمیل آن بوسیله گوشی تلفن همراه وجود نداشته و صرفاً می‌بایست با سیستم کامپیوتری (رومیزی / لپ‌تاپ) تکمیل گردد.

 

دانلود فرم ثبت اطلاعات متقاضیان

 

اشتراک گذاری
image
image
image
تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ | تاریخ بروز رسانی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ | نویسنده: معاونت منابع انسانی 

امتیاز پست
میانگین امتیاز پست: امتیاز
نظرات

ارسال نظر

9 + هفده =

آمار وبگاه

ارتباط با ما

نشانی :مشهد،بولواروکیل آباد،فرهنگ 28و30 کدپستی: ۹۱۸۸۹۸۶۶۸۵ تلفن: ۳۸۱۸۹۰۰۰ ۰۵۱ دورنگار: ۰۵۱۳۸۱۸۹۸۰۰ رایانامه: info@kedc.ir کد اقتصادی: 411191879819 شناسه ملی: 10101335539 پیام رسان بله: بله

نظر سنجی

به نظر شما خدمات الکترونيکي وبگاه شرکت توزيع نيروي برق استان در چه سطحی قرار دارد؟
image